Ku është Ervis Martinaj? Dervishi për '5 pyetje nga Babaramo': U eliminua me mbështetje politike dhe të biznesit

20 Maj, 22:53

I ftuar në emisionin “5 Pyetje nga Babaramo” sot në Report Tv gazetari investigativ Ferdinand Dervishi thotë se dosja hedh dritë dhe mbi fatin e mbretit të lojrave të fatit, Ervis Martinajt, të zhdukur prej gushtit 2022.