Kukësin e merr PD, ruan bastionin e saj historik

18 Prill, 23:53

PD me aleatët vijojnë të ruajnë Kukësin edhe në sondazhin e fundit të Piepolit 1 javë para zgjedhjeve të 25 prillit. PD me aleatët pritet të marrin 2 mandate dhe një të shkojë për PS, nga 3 deputet që nxjerr gjithsej qarku i Kukësit për t’i përfaqësuar në Kuvend. Nëse do të votohej sot, PS do të merrte 36-40 % të votave dhe PD me aleatët 54-58 % të votave. Ndërsa partitë e tjera si LSI apo ajo e Jozefina Topallit nuk arrijnë të marrin mandate në këtë qark.

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha