Kultivoi 18 fruta të padëgjuara më parë, fermerit i ndodh e papritura: E mbulojnë bletët (17 maj 2023)

17 Maj, 20:19

E nis punen ne oren 9 per nje arsye te vecante Cdo dite e ka te organizuar Ka kultivuar ne Diber 18 varietete bimesh medicinale dhe fruta nga e gjithe bota Aronia dhe goji berry jane dy prej tyre Ambiciet per te ardhmen, sekretet e suksesit, sfidat dhe hilet e punes Nje nga ne prezanton: Fermeri qe solli boten permes tokes se tij

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha