Kush është kundër Ramës? Të ftuar Klajda Gjosha dhe Ervin Salianji

13 Tetor, 07:39 | Përditesimi i fundit: 2020-10-13 07:39:43

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka folur gjatë një interviste tek "5 pyetjet nga Babaramo", duke thënë se në rast se do të ketë një koalicion të mundshëm mes PD-së dhe PS-së pas zgjedhjeve të 25 prillit, do të ishte një vetëvrasje për Lulzim Bashën dhe partinë e tij.

    Në lidhje me akuzat se procesi në Maliq, ku Salianji kandidonte, është mbyllur më herët dhe se janë dhënë vota shtesë që ai të kalonte këtë fazë, Salianji tha në një intervistë për "5 pyetje nga Babaramo" se nëse vërtetohet qoftë edhe një e vetme dhune ai largohet jo nga politika por edhe nga jeta publike.

    r.k./Shqiptarja.com

    Programe të tjera

    Shiko të gjitha