Kush po e mban peng Gjykatën Kushtetuese?

26 Nëntor 2020, 09:12

Emisioni Repolitix trajtoi temën e plotësimit të Gjykatës Kushtetuese ndërsa KED do të cojë emrat në Kuvend dhe Presidencë për vendet vakante. Të ftuar në studio juristët Plarent Ndreca , Jordan Daci , Saimir Vishaj dhe Gerti Shella. Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha