Lokalet në 6 mars, kush e rregjistron PD,Basha apo Berisha?

20 Janar, 06:55

Emisioni Repolitix trajtoi zgjedhjet lokale të pjesshme që do të mbahen në 6 bashki të vendit në 6 mars. Kush do ta rregjistrojë PD-në në këto zgjedhje Basha apo Berisha? Të ftuar Ledio Braho, Akil Kraja, Idajet Beqiri dhe Kristaq Kume.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha