Manastirliu inspekton fillimin e punimeve në spitalin e Shkodrës: Brenda vitit salla të reja operacioni

5 Qershor, 10:51

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar fillimin e punimeve në spitalin rajonal Shkodër, për rikonstruksionin bllokut operator

Kategori të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha