Marrëveshjet Kosovë-Shqipëri, ministri i infrastrukturës Aliu në '5 pyetjet': Në të ardhmen, do diskutojmë për mjedisin dhe zhvillimin e agorturizmit

20 Qershor, 22:59

Nisur nga marrëveshjet të cilat u nënshkruan ditën e sotme në takimin e 8-të mes dy qeverive Kosovë- Shqipëri, i ftuar mbrëmjen e sotme në '5 Pyetjet nga Babaramo', ministri i infrastrukturës në Kosovë, Liburn Aliu u shpreh mjaft pozitiv për mbledhjen

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha