Mes SHBA-ve dhe Berishës, zotëria këshillon Bashën: Jepe vet dorëheqjen, mos e krruaj me Amerikën

6 Gusht, 09:56

I ndodhur mes SHBA-ve dhe Berishës kreu i PD-së Lulzim Basha duhet të marrë nje vendim. Një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv këshilloi Bashën që ta japi vet dorëheqjen dhe të mos merret me Amerikën. Amerikanët kanë kërkuar që Berisha të mos jetë në Kuvend.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha