Meta i dekretoi, nesër pritet miratimi i ministrave të rinj të kabinetit 'Rama 3' dhe programit qeverisës nga Kuvendi

15 Shtator, 12:39 | Përditesimi i fundit: 2021-09-15 15:50:41

Pasi presidenti Ilir Meta ka dekretuar qeverinë e re ‘Rama 3’, ditën e nesërme pritet miratimi nga Kuvend gjatë seancës plenare.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha