Ministri i Jashtëm grek Nikos Dendias sot në Shqipëri! Takon ministren e Jashtme Xhaçka dhe kreun e Omonias

23 Maj, 12:25 | Përditesimi i fundit: 2022-05-23 16:38:04

Dendias pritet të takohet me homologen Olta Xhaçka dhe më pas në orën 12.00 pritet të kenë një konferencë të përbashkët për mediat.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha