Moti keq me stuhi e reshje shiu në Lezhë, 15 fshatra mbesin pa energji elektrike

28 Nëntor 2021, 15:40

Moti i keq me stuhi e reshje shiu ka sjell probleme me furnizimin me energji elektrike në fshatrat e Lezhës. Prej disa orësh 15 fshatra të njësive administrative Dajc dhe Blinisht ndodhen në errësirë dhe ende nuk dihet se kur mund të rikthehet energjia në këto zona. Shkak i kësaj situate janë bërë defektet e shkaktuara nga moti i keq në rrjetin elektrik.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha