Mundësi riafrimi e Bashës me Ramën? Kryemadhi: Lideri demokrat është joshur, por ka rezistuar

7 Shtator, 22:14

Monika Kryemadhi mohoi që të ketë një mundësi riafrimi mes PS dhe LSI duke thënë se shprehja ‘never say never’ është për burrat dhe jo për gratë pasi ato nuk bëjnë kompromise mbi të ardhmen. Nëse do të jetë një afrim mes Bashës dhe Ramës, Kryemadhi tha se ka pasur tentativa për ta joshur kreun e PD, por ai ka rezistuar me seriozitet.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha