Murrizi: Hapëm listat për qytetarët , nuk e votoj marrëveshjen e 5 qershorit

15 Korrik, 07:28

Emisioni Repolitix trajtoi sot temën e Reformës Zgjedhore , ku të ftuar në studio ishin nënkryetari I Kuvendit Myslim Murrizi , Kristaq Kume ish kreu I KQZ-së dhe gazetarët Mentor Kikia dhe Bledian Koka. Ndryshimet kushtetuese me hapjen e listave dhe ndalimin e koalicioneve ishin në qënder të debatit mes të ftuarve.

Programe të tjera

Shiko të gjitha