Negociata apo protesta? Të ftuar Enkelejd Alibeaj dhe Ylli Manjani

1 Tetor 2019, 15:09

TIRANE-Ish-deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj i ftuar në studion e emisionit '5 Pyetjet nga Babaramo' deklaroi se Komisioni i Venecias ende nuk ka thënë fjalën e fundit dhe për këtë duhet pritur, pasi raporti që doli në media është paraprak. Në pjesën e dytë të emisionit '5 pyetje nga Babaramo' në Report Tv, ka qenë i ftuar ish-ministër i Drejtësisë, Ylli Manjani.

Manjani ka komentuar edhe opinionin e Komisionit të Venecias në lidhje me Presidentin Ilir Meta.

Programe të tjera

Shiko të gjitha