Negociatat, a do bindet BE, i ftuar Taulant Balla Pj.1

8 Maj 2018, 15:19 | Përditesimi i fundit: 2018-05-08 15:20:28

Deputeti i PS Taulant Balla në Emisionin 5 Pyetjet nga Babaramo në Report TV komenton situatën e fundit politike dhe hapjen e negociatave me BE Pj.1

Programe të tjera

Shiko të gjitha