Negociatat, a do bindet BE, i ftuar Taulant Balla Pj.2

8 Maj 2018, 15:18

Deputeti i PS Taulant Balla në Emisionin 5 Pyetjet nga Babaramo në Report TV komenton situatën e fundit politike dhe hapjen e negociatave me BE Pj.2

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha