Nga Shtëpia e Bardhë te Haga, Nesho: Të gjitha strategji të Serbisë! Zgjedhja e Biden shenjë pozitive për Kosovën, marrëveshjet janë të 'vdekura'

16 Nëntor 2020, 22:58

Diplomati Agim Nesho në emisionin "5 pyetje nga Babaramo" ka folur për marrëveshjen e firmosur mes Kosovës dhe Serbisë në "Shtëpinë e Bardhë" por edhe për daljen para Gjykatës së Hagës të 4 ish-drejtuesve të UÇK.

Për të kjo ka qenë në strategjitë dhe skenaret e presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç dhe të Rusisë

Programe të tjera

Shiko të gjitha