‘Një hall i madh e shtyu Edi Ramën të ndryshojë drejtim’ Belind Këlliçi për Inceneratorët: I dha 22 mln euro Sela Gugalles për Elbasanin

13 Gusht, 12:57

Deputeti i Partisë Demokratike Belind Këlliçi ka deklaruar 5 pyetjet për inceneratorët nga selia blu  dhe kërkon që çdo shqiptar dhe SPAK t’i përgjigjet.

Kategori të tjera