‘O langaraq me dy fytyra’, ‘revoltohet’ deputeti i opozitës, kritikon Brukselin: Me kë talleni ju, para disa vitesh ishit pa brekë

7 Korrik, 20:11

Deputeti i opozitës në parlament, Besnik Troplini ka habitur me fjalimin e tij në Kuvend ku ka përdorur shumë ofendime në drejtim të Brukseli, pse nuk negociatat dhe vendosjes një datë për konferencën e parë ndërqeveritare. Duke i cilësuar ‘si “langarqë’ dhe ‘ me dy fytyra’, tha se Brukseli nuk e njeh fare realitetin e Shqipërisë dhe se nuk mund të tallen me shqiptarët.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha