Omicron, OBSH: vaksinimi i detyrueshëm zgjidhja e fundit! Kancelari gjerman: Do shkojmë te vaksina me detyrim

13 Janar, 17:02

OBSH i ka zbutur tonet për vaksinimin e detyrueshëm duke kërkuar nga qeveritë që autorizimet duhet të jenë të qarta dhe të kufizuara. Por qeveria gjermane nën drejtimin e Olaf Schols paralajmëroi për një të ardhme drejt vaksinimit të detyrueshë

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha