VIDEO/ Qëlloi veten pasi vrau efektivin e policisë, momenti kur autori 21 vjeçar futet në urgjencë me barrelë dhe i rrethuar nga policët

28 Shtator, 17:07 | Përditesimi i fundit: 2021-09-28 17:07:56

LEZHË- Ky është momenti kur 21 vjeçari Aldi Rama autor i vrasjes së nënkomisarit Saimir Hoxha është futur në repartin ë spitalit rajonal në Lezhë, pasi gjatë aksionit të policisë për kapjen e tij ai ka qëlluar me armë. 

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha