Padia ndaj Hashim Thacit anulon samitin e SHBA-së

26 Qershor 2020, 07:51

 

Thaci që solli më pas dhe anulimin e samitit të SHBA ku do të takoheshin delegacionet e Kosovës dhe Serbisë. Të ftuar në studio ish ministri I Jashtëm Edmond Panariti , ish Kreu I SHIK Fatos Klosi , analisti Ilir Kalemaj dhe politikani Edvin Kulluri. Në lidhje skype nga Prishtina analisti Nexhmedin Spahiu.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha