Paloka merr në mbrojtje Berishën pas replikave me Spiropalin, ofendon në Kuvend ministren: Budallaqe, legenë! Felaj i kërkon të lërë sallën

23 Maj, 14:07 | Përditesimi i fundit: 2022-05-23 14:09:26

Spiropali akuzoi Berishën se për interesa personale djeg partinë si dhe Shqipërinë. Ndërsa Berisha e akuzoi Spiropalin se i ka dhënë tendera vëllait. Ndërkohë në krah të Berishës ka dalë edhe Paloka, i cili ka përdorur një fjalor ofendues nga Spiropalit

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha