Partitë e reja Murrizi:PS-PD bashkë, synoj të pakënaqurit, Kulluri:35% hapësirë të rinjtë

3 Dhjetor 2020, 16:13

 Emision Repolitix trajtoi temën e partive të reja. A janë këto parti një alternativë e re apo shtojcë e partive tradicionale ? Të ftuar në studio kryetari i LDSH-së Myslim Murrizi, përfaqësuesi i Partisë Thurje Pano Soko, politikani Edvin Kulluri dhe analisti Plator Nesturi. Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha