Pas zgjedhjeve në Serbi dhe para zgjedhjeve ne Shqipëri, të ftuar Ditmir Bushati dhe Mesila Doda

23 Qershor, 08:36

Pas zgjedhjeve në Serbi dhe para zgjedhjeve ne Shqipëri: Çfarë sollën votiket në Serbi dhe si po shkon opozita shqiptare janë temat e emisionit 5 Pyetjet nga Babaramo ku të ftuar ishin ish-ministri i jashtëm Ditmir Bushati dhe sekretarja e përgjithshme e PDIU Mesila Doda.

Programe të tjera

Shiko të gjitha