Pasojat afatgjata pas kalimit të COVID, 15 pacientë të shtuar te 'Shefqet Ndroqi'! Mjekja: Te pacientët po shfaqet kryesisht astma bronkiale

23 Shtator, 15:07

Ka shumë njerëz që pasi kanë kaluar virusin vuajnë nga pasojat afatgjate të sëmundjes Covid -19. Spitali “Shefqet Ndroqi” në të cilin aktualisht ka rreth 15  pacientë po shërben për të gjithë ata që vuajnë me post dhe long COVID. Report Tv bisedoi me shefen e klinikës së pneumologjisë, Silvana Bala e cila tregon për situatën e pacientëve që preken kryesisht nga astma bronkiale

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha