Pasojat e Koronavirusit, lidhje skype me Arben Gjata, Arben Malaj dhe Nora Malaj

7 Prill, 08:25

Cilat jane permasat e krizes se shkaktuar ne Shqiperi nga pandemia e korona virusit ? A e ka arritur pikun e virulences virusi dhe kur besohet se jeta do filloje te kthehet ne normalitet? Si mund te mbyllet viti akademik ne kushtet e krijuara ? Sa rrezikohemi qe kriza sanitare te na coje ne nje kolaps total te ekonomise Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha