PD dhe LSI me lista të ndara, PS vetëm - Debate mes Meçajt, Kolës, Beqirit e Roshit

26 Shkurt, 10:56

Emisioni Repolitix trajtoi aktualitetin politik pas përcaktimit të koalicioneve për zgjedhjet e 25 prillit. Koalicioni PD-Aleanca për Ndryshim dhe LSI me listat e ndara nga njëra anë dhe PS e vetme pa një koalicion nga ana tjetër. Të ftuar në studio Arben Meçaj, Vehap Kola, Idajet Beqiri dhe Artur Roshi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha