PD në kaos, referendumi i Berishës përballë Kuvendit të Bashës

17 Dhjetor 2021, 07:32

 

Emisioni Repolitix trajtoi aktualitetin politik, zhvillimet në PD me referendumin e Berishës dhe Kuvendin e Bashës në të njëjtën ditë, 18 dhjetor. Gjithashtu pjesë e emisionit ishte dhe arrestimi i ish-ministrit Lefter Koka. Të ftuar Plarent Ndreca, Gent Malko, Arben Skënderi dhe Flogert Muça.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha