PD,Basha përjashton kritikët e fundit,Meçaj:Morali i Kuvendit, duartrokitjet kundër Shba

21 Korrik, 07:30

Kuvendi Kombëtar i PD dhe përjashtimet e kritikëve të fundit të Bashës ishin temë e debatit në emisionin "Repolitix". Të ftuarit Arben Meçaj ish-themelues i PD, Aulon Kalaja anëtar i Këshillit Kombëtar të PD, deputeti Andi Përmeti dhe analisti Plator Nesturi debatuan edhe rreth qëndrimit të Berishës në Kuvend.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha