“Për 50 mijë lekë nuk bëja kurrë 6 vite burg” zonja e thotë troç:S’na erdhi njeri tek dera për votën

6 Maj, 09:35

Çështja e manipulimit të zgjedhjeve dhe e shit-blerjes së votës ishte pjesë e diskutimit të një zonje nga Fieri në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zonja tha se asaj nuk i ka ardhur asnjë njeri tek dera t’i blinte votën dhe e tha troç se për 50 mijë lekë ajo kurrë nuk e shiste votën se do përfundonte në burg.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha