Përgatitjet për zgjedhjet dhe rrënojat e teatrit, të ftuar Dashamir Shehi dhe Artan Imami

26 Maj, 09:28

Çfarë pritet nga reforma zgjedhore , paralajmvrimi i ambasadores amerikane për një pazar të mundshëm mes palëve kundër reformës në drejtësi si dhe shkaqet përse u shemb godina e teatrit kombëtar janë temat e emisionit ku të ftuar ishin Dashamir Shehi, Artan Imami dhe Rron Gjinovci Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha