Përplasja e fundit në PD dhe Harta gjyqësore

4 Janar, 07:53

PD, Roland Bejko, deklaroi në emisionin '5 pyetjet nga Babaramo' në Report Tv se Sali Berisha ishte një burrë shteti deri në vitin 2013 por qasja e mëvonshme është e gjitha për interesa personale. Ndër të tjera Bejko theksoi se shumica e anëtarësisë mbështet Lulzim Bashës ndërsa shtoi se ish-kryeministri kërkon të bëhet kryetar i PD për t'i treguar SHBA-ve se nuk e nxjerrin dot jashtë loje. Ajo se çfarë do të ndodhë në 5 janar, afati i fundit që i ka lënë Sali Berisha Lulzim Bashës është e paqartë, por mbështetësit e të dyja palëve bëjnë deklarata të ndryshme e flasin për skenarë të paqartë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha