Përplasja e Metës me Yuri Kim, Bamir Topi: SHBA aleat i vërtetë i Shqipërisë! Nuk bëjnë diplomaci, janë drejtpërdrejtë sepse s'kanë hile

11 Maj, 21:54

Ndonëse nuk pranoi të komentonte gjuhën e përdorur nga Presidenti Ilir Meta gjatë fushatës elektorale, ish-Presidenti Bamir Topi tha se një kryetar shteti duhet të flasë me një fjalor të moderuar dhe se në atë pozicion është për të dhënë mesazhe për ruajtjen e qetësisë në situata të vështira.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha