Peshk në Gjanicë? E pabesueshme por e vërtetë, rikthehen gjallesat në ‘lumin e vdekur’

16 Shtator, 11:09 | Përditesimi i fundit: 2023-09-16 15:26:46

Lumi Gjanicë, i cili përshkon qytetin e Fierit dhe që prej kohësh është braktisur nga gjallesat ujore për shkak të nivelit të lartë të ndotjes, ka befasuar të pranishmit që konstatuan peshq që lëviznin në ujërat e tij.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha