Piepoli, sondazhi 6 : PS 69-73 mandate, PD-AN 56-58 mandate dhe LSI 8-10 mandate.

8 Prill, 09:01 | Përditesimi i fundit: 2021-04-08 09:01:52

Emisioni Repolitix prezantoi sondazhin e 6 të institutit prestigjioz italian Piepoli për zgjedhjet e 25 prillit. Nëse do të votohej sot, si do të ishte shpërndarja e mandateve për 12 qarqet dhe në nivel kombëtar ? Të ftuar në studio Frrok Çupi, Edvin Bushati, Plator Nesturi dhe Endri Shabani. Në lidhje skype nga Milano zv.presidenti i institutit Piepoli Livio Gigliuto.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha