Piepoli, sondazhi i fundit : PS fiton me 69-73 mandate, PD-AN 56-58 mandate dhe LSI 8-10

19 Prill, 07:28

Emisioni Repolitix prezantoi sondazhin e 7 dhe të fundit të institutit prestigjioz italian Piepoli për zgjedhjet e 25 prillit. Nëse do të votohej sot, si do të ishte shpërndarja e mandateve për 12 qarqet dhe në nivel kombëtar ? Të ftuar në studio Frrok Çupi, Endri Shabani, Plator Nesturi dhe Leonard Karaj. Në lidhje skype nga Milano zv.presidenti i institutit Piepoli Livio Gigliuto.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha