Policia aksion ‘blic’ për kapjen e personave në kërkim! 3 në pranga, njëri qarkullonte me armë, 2 të tjerët posedonin kokainë dhe kanabis! Sekuestrohet një shumë eurosh në Shkodër

14 Janar, 20:29

Policia e Shtetit ka kryer një kontroll blic në të gjithë vendin për kapjen e personave në kërkim si dhe atyre që posedonin armë zjarri me vete. Në pranga kanë rënë 3 persona ndërsa, 32 të tjerë janë shoqëruar në polici

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha