Policia aksion për arrestimin e personave me precedent penal në Vlorë, 5 të ndaluar! Nën akuzë për grup të strukturuar kriminal dhe trafikut të klandestinëve

19 Janar, 08:06

Policia ka zhvilluar një aksion në orët e para të mëngjesit në Vlorë, ku ka çuar në pranga 5 persona.  Të ndaluar nën akuzën e grupit të strukturuar kriminal dhe trafikut të klandestinëve. Aksioni është zhvilluar për llogari të Krimeve të Rënda

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha