Presidenti që do Rama

31 Maj, 15:15

Partia demokratike me në krye Sali Berishën po izolohet si Partia Komuniste. Ky ishte qëndrimi i deputetit demokrat Kreshnik Çollaku teksa komentoi në emisionin ‘5 pyetjet nga Babaramo’ në Report Tv, vendimin e për heqjen e të drejtës PD-së për të në Kongresin e Partisë Popullore Europiane. Deputeti demokrat Luan Baçi është i mendimit që në zgjedhjet e Këshillit Kombëtar të PD, ku duhet të zgjidhen nënkryetarët dhe Sekretari i Përgjithshëm, duhet t'u jepet prioritet atyre që në këtë betejë janë të ndërmjetëm, pra që nuk mbajnë anën e asnjërën palë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha