Protesta e 7 korrikut dhe sherri i Ramës me BE!

28 Qershor, 07:27 | Përditesimi i fundit: 2022-06-28 07:28:03

#5pyetjengababaramo#reportTV Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv ‘Ballkani i Hapur është një ide e Rusisë për të zgjeruar ndikimin e Serbisë në Ballkan!’ Kështu u shpreh deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka, i cili i ftuar në emisionin ‘5 pyetjet nga Babaramo’ tha se qeveria me Ballkanin e Hapur po shkatërron çdo normë kundrejt Kosovës, thjeshtë për t’i bërë qejfin Vuçiçit 'Revolta' e Kryeministrit Rama në samitin e BE-së ku 'dyert' e organizatës edhe kësaj radhe nuk arritën të hapeshin, kanë qenë tematika e mbrëmjes së sotme në '5 pyetjet' nga gazetari Ilir Babaramo në Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha