Protestat në SHBA,Diplomati Xhufi: Ato nuk e cënojnë Biden, Trump shpalli armik Europën

7 Janar, 07:47

 

Protestat e mbështetësve të presidentit Trump që përfshinë kompleksin e Kapitol në SHBA ishte tema e diskutimit në emisionin Repolitix. Të ftuar në studio Pëllumb Xhufi , Ervin Bushati Ilir Kalemaj dhe Ben Andoni. Pjesë e emisionit ishte dhe vizita e kryeministrit Rama në Turqi dhe takimi me presidentin Erdogan.

Programe të tjera

Shiko të gjitha