PS dhe PD regjistrohen në garën e 6 marsit! Basha i 'shuan shpresat' Berishës, çon në KQZ vërtetimin e Gjykatës që partinë e drejton ai

25 Janar, 22:27

Pas socialistëve edhe Basha depozitoi në mbrëmje kërkesën për t’u regjistruar në garën zgjedhore të 6 marsit në 6 bashki. Madje ai i mbylli shtigjet Berishës për të garuar me logon e PD, pasi paraqiti në KQZ vërtetimin e gjykatës për regjistrimin e PD me kryetar Lulzim Bashën. 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha