Qeveria merr vendimin: Rritje 9.5% të pensioneve, paga minimale shkon në 34 mijë lekë! Përfitojnë 900 mijë shqiptarë

14 Shtator, 12:41 | Përditesimi i fundit: 2022-09-14 15:14:41

Ashtu siç e kishte parashikuar, Këshilli i Ministrave ka miratuar sot vendimin për rritjen e pagës minimale dhe rritjen e pensioneve.

Kategori të tjera