Reforma Zgjedhore dhe 27 qershori i Çamërisë, të ftuar Oerd Bylykbashi dhe Alket Veliu

30 Qershor, 08:59

Çfarë e kërcënon marrëveshjen për reformën zgjedhore gjatë aprovimit në parlament është tema e intervistës me Oerd Bylykbashin e PD ndërsa në pjesën e dytë të emisionit drejtuesi i fondacionit “Hasan Tahsin”, Alket Veliu flet për sfidat e komunitetit Çam Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha