Repolitix, COVID-19 debate mes Albert Nikollës e Besnik Jakajt për numrin e të vdekurve

25 Nëntor 2020, 08:30

Emisioni Repolitix trajtoi situatën pandemike në vend pas polemikave mes mazhorancës dhe opozitës për numrin e të vdekurve me Covid-19. Të ftuar në studio zv.ministri i Shëndetësisë Albert Nikolla, Ish-kreu i ISHP-së Besnik Jakaj , epidemiologu Ilir Alimehmeti dhe gazetari Arsen Rusta. #repolitix #denisminga #reportTV Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha