Repolitix/ Finalizohet koalicioni “PD-Aleanca për Ndryshim”,FRD firmos e fundit,LSI me listën e saj

25 Shkurt, 12:55

Në emisionin "Repolitix”në Report Tv u diskutua koalicioni që kreu i PD-së, Lulzim Basha me 12 aleatët krijuan nën emrin "Aleanca për ndryshim" dhe logon e PD. E mërkura ishte edhe afati i fundit i regjistrimit të koalicionin të PD me aleatët në KQZ. Të ftuar në studio analistët Plator Nesturi, Leonard Karaj, Flogert Muça dhe përfaqësuesi i BD Fabian Topollaj. Në lidhje skype ish kreu i KQZ Kristaq Kume , në skype sekretari i përgjithshëm i LSI Endrit Brahimllari , në skype kreu i PBKD Artur Roshi dhe në skype kryetari i PBK Adriatik Alimadhi. #repolitix #denisminga #reportTV Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha