Ftesa e Ramës dhe pse refuzoi Basha. Beteja e kandidatëve në zonat jo të sigurta

16 Prill, 11:48 | Përditesimi i fundit: 2021-04-16 14:31:14

Emisioni Repolitix trajtoi ftesën e Ramës drejtuar Bashës për bashkëpunim pas 25 prillit dhe refuzimin e liderit demokrat. Beteja për Tiranën në 25 prill ishte pjesë e diskutimit mes 3 kandidatëve të Tiranës, Halit Valteri i PS, Asllan Dogjani i PD, Fabian Topollaj i BD dhe analisti Ervin Mici.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha