Repolitix, Ndoka: Kodi na avantazhon, dalim me dy lista të PD dhe LSI/Covid-19,mbyllen universitetet

30 Tetor, 07:26

Emisioni Repolitix në pjesën e parë trajtoi pandeminë covid-19 dhe marrjen e masave të reja shtrënguese. Në studio kryetarja e Komitetit Teknik prof.Mira Rakacolli. Në pjesen e dytë Repolitix trajtoi Kodin Zgjedhor dhe taktikat elektorale drejt 25 prillit. Të ftuar në studio Plarent Ndreca , Nard Ndoka përfaqësuesi i opozitës së bashkuar dhe analistët Plator Nesturi dhe Ilir Kalemaj.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha